Linkėjimai iš Palangos...

Linkėjimai iš Palangos...

Skatinant sporto visiems plėtrą rajone, puoselėjant kūno kultūrą ir sportą, stiprinant sporto klubo „Liūto narvas“ narių bendradarbiavimą ir motyvaciją, ir atsižvelgiant į gegužės 25–27 d. Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ kvietimą, išvažiavome į Palangoje organizuojamą kasmetinį festivalį „Sportas visiems“. Savo lėšomis ir jėgomis, didelio entuziazmo vedami, išvykome 40 įvairaus amžiaus narių delegacija. Festivalio programa tradiciškai pritaikyta kiekvienam pagal pomėgius ir fizinį pajėgumą: nuo raminančios jogos iki aktyvaus žaidimo, nuo trumpalaikių sportinių atrakcionų iki 2 dienas vykstančių varžybų. Šiais metais festivalio penktadienio (25d.) programa išsiplėtė nuo pramoginių šokių konkurso iki Violetos Riaubiškytės ir Viliaus Tarasovo koncerto. Taip pat buvo galima išmėginti golfo, paplūdimio krepšinio, „rankinio visiems“ , grindų riedulio sporto rungčių, kurių festivalyje anksčiau nebuvo. Ši graži, prasminga sveikatą stiprinanti sporto šventė yra ir organizacinio darbo įvertinimas, bei tolesnės veiklos gairių paieška. Asociacijos generalinis sekretorius Algimantas Jucevičius sakė, kad šiuo festivaliu siekiama kuo labiau į fizinį aktyvumą įtraukti visus žmones. „Festivalio metu populiarinamas judėjimas sveikatos labui, Palangos miesto svečiai įsijungia į kai kurias suorganizuotas veiklas, scenoje gali stebėti sportinių šokių, gimnastikos ir kitus pasirodymus“, - sakė A. Jucevičius. Pagrindinis festivalio tikslas – propaguoti kūno kultūrą ir sportą. Kaip ta sparnuota frazė sako – žmogus ne tik duona gyvas.
Norime parodyti, kad ne tik didelis meistriškumas garsina rajoną, bet žmonės mielai, aktyviai dalyvauja ir tokiuose sportiniuose renginiuose. Norime pakišti žmonėms mintį, kad geriau aktyviai gyventi nei ištisai sėdėti namuose.
Švenčioniškiai netingėjo, stengėsi dalyvauti visur, kur tik suspėdavo – smiginio, mėtymo į krepšį konkursuose, o ryte linksmai dalyvavo Zumba mankštoje, bėgime iš stadiono į pajūrį bei maudynėse jūroje. Paplūdimyje išbandėme kvėpavimo meditaciją. Šeštadienį vakare ant pagrindinės scenos pristatėme savo aerobikos šokio pasirodymą ir sulaukėme didelio žiūrovų palaikymo. Smagu, kad į festivalį įtraukėme ir vyresnio amžiaus moteris, šokančias ant scenos, kurios nori gerai ir sveikai jaustis. Smagiai skanduodami „aš iš Švenčionių - sportą aš myliu“ pristatėme savo miestą eitynėse nuo jūros tilto iki stadiono, kur vyko iškilmingas festivalio atidarymas. Sekmadienį stadione, disko metimo sektoriuje, svarsčio metimo rungtyje, savo jėgas išbandė ir mūsų komandos vyrai, kur skirtingose amžiaus grupėse iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį . Smagu pradėti vasarą prie jūros ir žinoti, kad švenčioniškiai irgi mėgsta judėti sveikatos labui.
Iki pasimatymo prie jūros kitais metais mielieji.

Irina Burokienė
Aerobikos trenerė ir kūno kultūros mokytoja