Treneriai

Dainius Burokas

Liūto Narvo įkūrėjas ir aktyvios bendruomenės puoselėtojas, mylintis sportą jau daugiau nei 35 metus.

Kovos menų sporto šakų garsintojas rajono ir visos Lietuvos mastu, Dainius ne tik veda grupines ir asmenines treniruotes, bet ir organizuoja varžybas ir čempionatus Lietuvos ir Europos mastu.

Graplingo, dziudo, muay-thai, dziudo, pankrationo, bušido ir MMA kovos menų atsiradimas Švenčionių rajone yra Dainiaus ilgo darbo ir meilės sportui pastangos.

Dainiaus treniruotėse laukiami visi; ne tik norintys išmokti savigynos pagrindų, sustiprinti fizinę ištvermę ir jėgą, tačiau ir siekiantys sportinių aukštumų. Treniruotės vedamos ir mažiems nuo 5 metų, ir dideliems iki... kiek siela leidžia!

Irina Burokienė

Geros nuotaikos ir energijos užstaisas! Iš jos treniruočių niekas neišeina be šypsenos, o po nerealių aerobikos šokių muzika skamba ausyse ir mintyse kartojami šokių žingsneliai.

Irina veda aerobikos ir TRX treniruotes, kuriose taip pat galima pastebėti pilates, jogos, zumbos elementų.

Irinos treniruotėse buriama bendruomenė ne tik juda Liūto Narve, tačiau dalyvauja įvairiuose renginiuose ir sisbūrimuose, tad šioje kompanijoje ne tik atrandamas judesio džiaugsmas, bet ir naujos pažintys, draugai ir neatrasti patyrimai.

Prisijunk prie Liūto Narvo bendruomenės